Polecamy

 

Znajdź nas na Facebooku

Google +

Kanał Youtube

Punkt informacji turystycznej

Nasi partnerzy (szkolne schroniska Młodzieżowe)

Gmina Prudnik

noclegowo.png

Dziś jest: piątek, 19-07-2024

Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
  • EN flaga
  • DE flaga
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
1234Szkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuSchronisko w PrudnikuSchronisko w Prudniku

Serdecznie zapraszamy do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego "Dąbrówka" w Prudniku.  

Trasy wycieczkowe

Trasa piesza 15 km.
10:00 - Wyjście ze schroniska żółtym szlakiem na Wróblik ( miejsce upadku samolotu) Doliną Marii do Trzebiny – obiad w restauracji Western, przemarsz do klasztorku Franciszkanów w Prudniku Lesie. Wejście na wieżę widokową na Koziej Górze, powrót czerwonym szlakiem przez Dębowiec, Długotę do Wieszczyny.
 

trasywycieczkowe.jpeg
Trasy wycieczkowe


Trasa piesza 16 km.
9:00 – Wyjście ze schroniska czerwonym szlakiem do Pokrzywnej, dalej niebieskim szlakiem na Olszak i Żabie Oczko, skały Karolinki do Jarnołtówka. Obiad w restauracji Włoskiej, powrót niebieskim szlakiem przez skały Karliki, Piekiełko do Pokrzywnej i czerwonym szlakiem do Wieszczyny.

Trasa piesza 22 km.
9:00 - Wyjście ze schroniska Ścieżką graniczną na przełęcz pod Zamkową Górą przez Srebrną Kopę na szczyt Biskupiej Kopy ( Piknik pod wieżą). Zejście niebieskim szlakiem do Pietrowic (Czechy), drogą do Jindrichowa i do Wieszczyny.

Trasa piesza 16 km.
9:00 - Wyjście ze schroniska czerwonym szlakiem przez Długotę, Dębowiec Kobylice do Prudnika. Zwiedzanie Prudnika, zakupy. Powrót żółtym szlakiem przez Łąkę Prudnicką, Tropinę do Wieszczyny.

Trasa autokarowo piesza
8:00 – Wymarsz czerwonym szlakiem do Pokrzywnej, przejazd PKS do Głuchołaz, zwiedzanie miasta. Wymarsz na Górę Chrobrego, zejście żółtym szlakiem do Zdroju i PKS przejazd do Pokrzywnej. Czerwonym szlakiem powrót do Wieszczyny.

Na życzenie grupy jest możliwość wynajęcia przewodnika. Koszt 150,00zł.

BIP Logo

Gmina Prudnik

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń