Polecamy

 

Znajdź nas na Facebooku

Google +

Kanał Youtube

Punkt informacji turystycznej

Nasi partnerzy (szkolne schroniska Młodzieżowe)

Gmina Prudnik

noclegowo.png

Dziś jest: środa, 20-10-2021

Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
  • EN flaga
  • DE flaga
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
1 2 3 4 5 Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Park Miejski w Prudniku Park Miejski w Prudniku Park Miejski w Prudniku Schronisko w Prudniku Schronisko w Prudniku Schronisko Wieszczyna

  Serdecznie Witamy Państwa na stronie internetowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego "Dąbrówka" w Prudniku z filią "U Króla Gór Opawskich" w  Wieszczynie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, odwiedzenia leżącej na pograniczu polsko-czeskim Ziemi Prudnickiej i oczywiście rezerwacji noclegów w naszych ośrodkach.   Dyrektor Barbara Starzyk  "KRÓTKA WIZYTA LUB DŁUGA WĘDRÓWKA, ZAWSZE W SWE PROGI ZAPRASZA DĄBRÓWKA".

- UDANYCH WAKACJI :)

CENTRUM TRADYCJI TKACKICH

W dniu 14.07.2020 dzieci naszej świetlicy odwiedziły Centrum Tradycji Tkackich, gdzie oglądały prezentację multimedialną o historii tkactwa w Prudniku, opartą na szczegółach panoramy fabryki włókienniczej. Pani przewodnik przedstawiła także na nowo zaaranżowaną klatka schodowa tutejszego Centrum Tradycji Tkackich. Wystawa podobała się dzieciom         i była możliwa do oglądania dzięki realizacji projektu „Rymarov i Prudnik – miasta tkaczy. Wspólne dziedzictwo“.

Po atrakcjach kulturalnych odwiedziliśmy prudnicką cukiernię, gdzie smakowaliśmy pyszne lody.

20200714_115211(1).jpeg20200714_113343(1).jpeg

BIP Logo

Gmina Prudnik

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń