Polecamy

 

Znajdź nas na Facebooku

Google +

Kanał Youtube

Punkt informacji turystycznej

Nasi partnerzy (szkolne schroniska Młodzieżowe)

Gmina Prudnik

noclegowo.png

Dziś jest: czwartek, 24-09-2020

Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
  • EN flaga
  • DE flaga
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
1 2 3 4 5 Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Park Miejski w Prudniku Park Miejski w Prudniku Park Miejski w Prudniku Schronisko w Prudniku Schronisko w Prudniku Schronisko Wieszczyna

  Serdecznie Witamy Państwa na stronie internetowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego "Dąbrówka" w Prudniku z filią "U Króla Gór Opawskich" w  Wieszczynie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, odwiedzenia leżącej na pograniczu polsko-czeskim Ziemi Prudnickiej i oczywiście rezerwacji noclegów w naszych ośrodkach.   Dyrektor Barbara Starzyk  "KRÓTKA WIZYTA LUB DŁUGA WĘDRÓWKA, ZAWSZE W SWE PROGI ZAPRASZA DĄBRÓWKA".

- UDANYCH WAKACJI :)

UWAGA WAŻNE ZMIANY!!!

Od 1 stycznia 2020 r. wystawienie faktury do paragonu jest możliwe wyłącznie wtedy, gdy na paragonie zostanie umieszczony NIP nabywcy.

Prosimy o poinformowanie o konieczności wystawienia faktury przed dokonaniem zapłaty za usługę czy towar, tak aby była możliwość wprowadzenia NIP nabywcy na paragonie!!!

 NIE MA MOŻLIWOŚCI POPRAWY PARAGONU, JUŻ PO JEGO WYSTAWIENIU!!!

Proszę o tym pamiętać!

Serdecznie Zapraszamy!

BIP Logo

Gmina Prudnik

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń