Polecamy

 

Znajdź nas na Facebooku

Google +

Kanał Youtube

Punkt informacji turystycznej

Nasi partnerzy (szkolne schroniska Młodzieżowe)

Gmina Prudnik

noclegowo.png

Dziś jest: czwartek, 29-09-2022

Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
  • EN flaga
  • DE flaga
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
1 2 3 4 5 Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Park Miejski w Prudniku Park Miejski w Prudniku Park Miejski w Prudniku Schronisko w Prudniku Schronisko w Prudniku Schronisko Wieszczyna

  Serdecznie Witamy Państwa na stronie internetowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego "Dąbrówka" w Prudniku z filią "U Króla Gór Opawskich" w  Wieszczynie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, odwiedzenia leżącej na pograniczu polsko-czeskim Ziemi Prudnickiej i oczywiście rezerwacji noclegów w naszych ośrodkach.   Dyrektor Barbara Starzyk  

 

WARSZTATY MAKIJAŻU

W dniu 28.05.2019r w SSM "Dąbrówka" w Prudniku odbyły się, po raz kolejny, warsztaty makijażu i pielęgnacji twarzy przygotowane dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Prudniku, pod okiem Pani Angeliki Sadowskiej- nauczycielki SOSW Prudniku.
Sylwia Kasiniak Makijażystka z Prudnika przeprowadziła szkolenie z zakresu pielęgnacji cery i makijażu rozświetlającego.
Efekty makijażowe zostały uwieńczone sesją fotograficzną wykonaną przez Elizę Drohomirecką i Angelę Adamczyk na tle dekoracji przygotowanej przez Happy Day - Agencji Ślubno-Eventowej Jolanty Ciesielskiej. 
Na koniec warsztatów dziewczyny otrzymały kosmetyki od Pani Krystyny Bendkowskiej - Sklep Kosmetyczny "Alicja" z Prudnka oraz pyszne desery z lodziarni "Tassoni" od Pani Kasi Sękarskiej!
Relację na żywo prowadził niezawodny Wojtek Bandurowski 

 

 

 

BIP Logo

Gmina Prudnik

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń