Polecamy

 

Znajdź nas na Facebooku

Google +

Kanał Youtube

Punkt informacji turystycznej

Nasi partnerzy (szkolne schroniska Młodzieżowe)

Gmina Prudnik

noclegowo.png

Dziś jest: wtorek, 19-10-2021

Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
  • EN flaga
  • DE flaga
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
1 2 3 4 5 Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Park Miejski w Prudniku Park Miejski w Prudniku Park Miejski w Prudniku Schronisko w Prudniku Schronisko w Prudniku Schronisko Wieszczyna

  Serdecznie Witamy Państwa na stronie internetowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego "Dąbrówka" w Prudniku z filią "U Króla Gór Opawskich" w  Wieszczynie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, odwiedzenia leżącej na pograniczu polsko-czeskim Ziemi Prudnickiej i oczywiście rezerwacji noclegów w naszych ośrodkach.   Dyrektor Barbara Starzyk  "KRÓTKA WIZYTA LUB DŁUGA WĘDRÓWKA, ZAWSZE W SWE PROGI ZAPRASZA DĄBRÓWKA".

- UDANYCH WAKACJI :)

OSZKOLONE CERAMICZNE SOWY

OSZKOLONE CERAMICZNE SOWY

Dnia 16 kwietnia 2019 r. mogliśmy podziwiać ceramiczne figurki, które poddane powtórnemu procesowi wypalania w piecu wróciły do naszej świetlicy. Każde dziecko odnalazło i podziwiało wykonaną własnoręcznie pracę. Oszklone sowy pięknie mieniły się w blasku słońca. Efekt końcowy długofalowej pracy mile dzieci zaskoczył.

Grupa dzieci przed schroniskiem wraz z opiekunem. Na stole figurki ceramiczne wykonane przez dzieci. Grupa dzieci siedząca na ławce przed schroniskiem wraz z opiekunem. Na stole figurki ceramiczne wykonane przez dzieci.

BIP Logo

Gmina Prudnik

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń