Polecamy

 

Znajdź nas na Facebooku

Google +

Kanał Youtube

Punkt informacji turystycznej

Nasi partnerzy (szkolne schroniska Młodzieżowe)

Gmina Prudnik

noclegowo.png

Dziś jest: środa, 28-02-2024

Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
  • EN flaga
  • DE flaga
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
1234Szkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuSchronisko w PrudnikuSchronisko w Prudniku

Serdecznie zapraszamy do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego "Dąbrówka" w Prudniku.  

Ferie w schroniskach

Grupa dzieci w strojach sportowych koloru czerwonego wraz z opiekunami oraz pracownikami schroniska na tle recepcji.

Kolejne ferie zimowe za nami. Podobnie jak w poprzednich latach progi naszych schronisk odwiedziły dzieci i młodzież z różnych stron Polski. Czas feryjny upłynął pod znakiem aktywności sportowej. Zarówno schronisko w Prudniku, jak i schronisko w Wieszczynie gościło młodych sportowców, którzy przyjechali na obozy sportowe , a także na krótki wypoczynek przed sezonem sportowym. Ferie w Prudniku zostały zorganizowane przez Fundację Game Sport z Wrocławia , dzięki której gościliśmy dzieci z klubów sportowych z Żor oraz Wrocławia. Oprócz codziennych treningów, młodzi sportowcy korzystali z wypoczynku i zapoznawali się z walorami turystycznymi naszego regionu.

Podobne ferie spędziły dzieci i młodzież w Wieszczynie. Schronisko „U Króla Gór Opawskich” gościło młodych sportowców z UKS LOK „ Hetman” z Nysy oraz z UKS Akademia Soprtu KBS z Lędzin. Górski klimat oraz unikalne  sprzyjały wypoczynkowi adeptów szkół sportowych. Na zakończenie ferii w Wieszczynie gościliśmy również młodzież ze stowarzyszenia „ Europa Iuvenis” z Opola, która przyjechała na dwudniowe szkolenie połączone z wypoczynkiem.

Warto zaznaczyć, iż nasi goście wyjechali z naszych schronisk zadowoleni , a co najważniejsze cali i zdrowi ;)

Grupa dzieci w strojach sportowych koloru czerwonego wraz z opiekunami oraz pracownikami schroniska na tle recepcji. Grupa dzieci w strojach sportowych koloru czerwonego wraz z opiekunami oraz pracownikami schroniska. w tle niebieska ściana oraz obraz przedstawiający budynek schroniska w Prudniku Sala konferencyjna w schronisku w Wieszczynie. Grupa młodych osób. Na środku stoi burmistrz Prudnika. Grupa dzieci w strojach sportowych koloru jaskrawego wraz z opiekunami oraz Panią Dyrektor i Burmistrzem Prudnika. 51228105_2229540907298584_2681748094671912960_n.jpeg Zdjęcie przedstawia trzy młode dziewczyny trzymające w ręku pistolety sportowe.

BIP Logo

Gmina Prudnik

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń