Polecamy

 

Znajdź nas na Facebooku

Google +

Kanał Youtube

Punkt informacji turystycznej

Nasi partnerzy (szkolne schroniska Młodzieżowe)

Gmina Prudnik

noclegowo.png

Dziś jest: wtorek, 21-05-2024

Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
  • EN flaga
  • DE flaga
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
1234Szkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuSchronisko w PrudnikuSchronisko w Prudniku

Serdecznie zapraszamy do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego "Dąbrówka" w Prudniku.  

SPOTKANIE Z ŚW MIKOŁAJEM W "DĄBRÓWCE"


 

Dnia 5 grudnia 2018 roku o godzinie 17.00 do świetlicy opiekuńczo-wychowawczej "Dąbrówka" w Prudniku przybył niecodzienny gość -                                                                                                             MIKOŁAJ.

     Z wielką radością dzieci szykowały się do tego spotkania. Ubrały choinkę, posprzątały salę. W tym dniu wszyscy przyszli do świetlicy w odświętnych mikołajkowych czapeczkach. Czekając na gościa wychowankowie uczyli się śpiewać piosenki na jego powitanie, słuchali opowiadania o świętym Mikołaju.

     Nagle drzwi się otworzyły i przy radosnym brzmieniu fanfar do naszej sali wszedł Mikołaj wraz z dwiema Śnieżynkami. Jeden z naszych kolegów, Bartek, podszedł do przybyszów, wziął ich za ręce i podprowadził do wcześniej przygotowanych krzeseł. Mikołaj serdecznie przywitał się z dziećmi i zapytał, czy byli grzeczni. Wychowankowie zgodnym chórem odpowiedzieli, że tak.

Śnieżynki zaproponowały konkurs wiedzy o Mikołaju. Dzieci były kolejno wyczytywane i za każdą prawidłową odpowiedź otrzymywały prezent. Po wręczeniu paczek zaprosiły Mikołaja do wspólnego zdjęcia, następnie na poczęstunek i mikołajkową dyskotekę.

Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Nadszedł czas, aby pożegnać Mikołaja, który spieszył się do innych dzieci. Na do widzenia wychowankowie zaśpiewali niecodziennemu gościowi "Tysiąc lat".
                                                                To był cudowny czas. Nigdy go nie zapomnimy.


Dziękujemy Wolontariuszom Klubu Ośmiu wraz z opiekunem mgr Marzanną Zawadzką–Ciępką za zorganizowanie paczek mikołajkowych i wręczenie ich dzieciom uczęszczającym do świetlicy opiekuńczo-wychowawczej „Dąbrówka” w Prudniku.


020.jpeg017.jpeg019.jpeg013.jpeg008.jpeg006.jpeg005.jpeg

BIP Logo

Gmina Prudnik

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń