Polecamy

 

Znajdź nas na Facebooku

Google +

Kanał Youtube

Punkt informacji turystycznej

Nasi partnerzy (szkolne schroniska Młodzieżowe)

Gmina Prudnik

noclegowo.png

Dziś jest: wtorek, 21-05-2024

Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
  • EN flaga
  • DE flaga
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
1234Szkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuSchronisko w PrudnikuSchronisko w Prudniku

Serdecznie zapraszamy do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego "Dąbrówka" w Prudniku.  

Mikołajki


„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….” 

Tak śpiewały dzieci w świetlicy opiekuńczo-wychowawczej „Dąbrówka”  w  Prudniku w oczekiwaniu na spotkanie ze świętym Mikołajem.

 Wizyta świętego Mikołaja w naszej świetlicy, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każde dziecko przygotowuje piosenkę, wiersz lub popis sprawności manualnych, które będzie mogło zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Święty Mikołaj wraz z dwiema śnieżynkami nie zawiódł  dzieci i przybył punktualnie. Gość  z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach wychowanków. Cała sala powitała Go głośnymi oklaskami. Dzieci dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w świetlicy i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu wspaniały prezent,  życzył wszystkim  zdrowych i radych świąt Bożego Narodzenia.  Obiecał, że powróci do nas za rok. 

Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Dziękujemy  Wolontariuszom Klubu Ośmiu wraz z  opiekunem mgr Marzanną Zawadzką–Ciępką za zorganizowanie paczek  mikołajkowych i wręczenie ich dzieciom uczęszczającym do świetlicy opiekuńczo-wychowawczej „Dąbrówka” w Prudniku.

 

 

BIP Logo

Gmina Prudnik

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń