Polecamy

 

Znajdź nas na Facebooku

Google +

Kanał Youtube

Punkt informacji turystycznej

Nasi partnerzy (szkolne schroniska Młodzieżowe)

Gmina Prudnik

noclegowo.png

Dziś jest: wtorek, 19-10-2021

Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
  • EN flaga
  • DE flaga
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
1 2 3 4 5 Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Park Miejski w Prudniku Park Miejski w Prudniku Park Miejski w Prudniku Schronisko w Prudniku Schronisko w Prudniku Schronisko Wieszczyna

  Serdecznie Witamy Państwa na stronie internetowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego "Dąbrówka" w Prudniku z filią "U Króla Gór Opawskich" w  Wieszczynie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, odwiedzenia leżącej na pograniczu polsko-czeskim Ziemi Prudnickiej i oczywiście rezerwacji noclegów w naszych ośrodkach.   Dyrektor Barbara Starzyk  "KRÓTKA WIZYTA LUB DŁUGA WĘDRÓWKA, ZAWSZE W SWE PROGI ZAPRASZA DĄBRÓWKA".

- UDANYCH WAKACJI :)

Wycieczka do Straży Pożarnej

Dnia 18.07.2016 r. odbyliśmy wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Prudniku. Strażak opowiadał i pokazywał sprzęt znajdujący się na wyposażeniu Straży Pożarnej. Każde dziecko mogło sprawdzić jak działa sprzęt wykorzystywany w akcji gaszenia pożaru, a także każdy usiadł za kółkiem wozu strażackiego. Dzieci lały wodę i uczyły się obsługiwać "karabin". Za zaproszenie serdecznie podziękowaliśmy strażakom.


IMG_20160718_145411.jpeg

IMG_20160718_150741.jpeg

IMG_20160718_145538.jpeg

BIP Logo

Gmina Prudnik

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń