Polecamy

 

Znajdź nas na Facebooku

Google +

Kanał Youtube

Punkt informacji turystycznej

Nasi partnerzy (szkolne schroniska Młodzieżowe)

Gmina Prudnik

noclegowo.png

Dziś jest: czwartek, 29-09-2022

Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
  • EN flaga
  • DE flaga
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
1 2 3 4 5 Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Park Miejski w Prudniku Park Miejski w Prudniku Park Miejski w Prudniku Schronisko w Prudniku Schronisko w Prudniku Schronisko Wieszczyna

  Serdecznie Witamy Państwa na stronie internetowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego "Dąbrówka" w Prudniku z filią "U Króla Gór Opawskich" w  Wieszczynie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, odwiedzenia leżącej na pograniczu polsko-czeskim Ziemi Prudnickiej i oczywiście rezerwacji noclegów w naszych ośrodkach.   Dyrektor Barbara Starzyk  

 

KONKURS PLASYTCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

KONKURS PLASTYCZNY.jpeg

REGULAMIN KONKURSU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

„Pozdrowienia z Prudnika”

1. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do 15 roku życia do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Pozdrowienia z Prudnika”

2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z powiatu prudnickiego.

3. Konkurs trwa od 01.07. 2016 - 20.09. 2016

4. Do 20.09 należy dostarczyć max. 3 prace plastyczne, przedstawiające Prudnik, Schronisko „Dąbrówka” lub inne miejsce ściśle związane z Prudnikiem. Prace powinny być podpisane oraz dostarczone w kopercie na adres: Szkolne Schronisko Młodzieżowe Dąbrówka w Prudniku, ul. Dąbrowskiego 26, 48 200- Prudnik; drogą pocztową lub osobiście. Prace nadesłane po terminie nie będą uwzględniane.

Prace powinny być wykonane ręcznie bez użycia komputera.

5. W konkursie biorą udział tylko podpisane na odwrocie prace: Imię, nazwisko, telefon,adres e-mail. (który pomoże nam w powiadomieniu o wygranej)

6. Rozstrzygnięcie konkursu 25.09.2016. O wynikach poinformujemy osobiście laureatów oraz zamieścimy zwycięskie prace na facebooku schroniska.

7. Z nadesłanych prac wytypujemy trzy najciekawsze, które zostaną uwiecznione na kartkach pocztowych. Autorzy wytypowanych praca otrzymają talony rodzinne na pobyt w SSM „U Króla Gór Opawskich” w Wieszczynie.

Zapraszamy do udziału !!!

KONKURS PLASTYCZNY.jpeg   regulamin konkursu.jpeg

BIP Logo

Gmina Prudnik

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń