Polecamy

 

Znajdź nas na Facebooku

Google +

Kanał Youtube

Punkt informacji turystycznej

Nasi partnerzy (szkolne schroniska Młodzieżowe)

Gmina Prudnik

noclegowo.png

Dziś jest: środa, 20-10-2021

Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
  • EN flaga
  • DE flaga
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
1 2 3 4 5 Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku Park Miejski w Prudniku Park Miejski w Prudniku Park Miejski w Prudniku Schronisko w Prudniku Schronisko w Prudniku Schronisko Wieszczyna

  Serdecznie Witamy Państwa na stronie internetowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego "Dąbrówka" w Prudniku z filią "U Króla Gór Opawskich" w  Wieszczynie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, odwiedzenia leżącej na pograniczu polsko-czeskim Ziemi Prudnickiej i oczywiście rezerwacji noclegów w naszych ośrodkach.   Dyrektor Barbara Starzyk  "KRÓTKA WIZYTA LUB DŁUGA WĘDRÓWKA, ZAWSZE W SWE PROGI ZAPRASZA DĄBRÓWKA".

- UDANYCH WAKACJI :)

Bezpieczne wakacje - spotkanie z funkcjonariuszem policji

g1.jpeg 

W dniu 16.06.2016 r zaproszenie do naszej świetlicy przyjęła Pani Katarzyna Żegleń, pracownik Komendy Powiatowej Policji w Prudniku, która opowiadała o bezpiecznych wakacjach. Przypomniała jak zachować się w sytuacji gdy zgubimy się w mieście i jak bezpiecznie poruszać się po ulicach. Mówiła jak spędzać czas wolny z pozostałymi członkami rodziny na wycieczce pieszej, rowerowej; na łonie natury: w lesie, w górach, nad morzem, żeby było bezpiecznie. Pani policjantka przypomniała również jakie zasady bezpieczeństwa należy zachować gdy zostaniemy sami w domu. Dzieci były aktywne, zgłaszały się do odpowiedzi i zadawały dużo pytań.

040.jpeg 039.jpeg  

039.jpeg   040.jpeg

Wychowawca świetlicy Anna Dudzińska

 

 

BIP Logo

Gmina Prudnik

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń