Polecamy

 

Znajdź nas na Facebooku

Google +

Kanał Youtube

Punkt informacji turystycznej

Nasi partnerzy (szkolne schroniska Młodzieżowe)

Gmina Prudnik

noclegowo.png

Dziś jest: wtorek, 21-05-2024

Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
  • EN flaga
  • DE flaga
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
1234Szkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuSchronisko w PrudnikuSchronisko w Prudniku

Serdecznie zapraszamy do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego "Dąbrówka" w Prudniku.  

ZIELONE SZKOŁY W "DĄBRÓWCE"

Z naszej strony oferujemy Państwu szerokie zaplecze dydaktyczne (sale wykładowe, świetlice, sprzęt multimedialny oraz materiały przyrodnicze, mapy itp.) jak również gastronomiczne, z całym zapleczem kuchennym . Istnieje możliwość skorzystania z usług przewodnika górskiego jak również jesteśmy w stałym kontakcie z pracownikami Nadleśnictwa Prudnik, którzy organizują warsztaty przyrodnicze dla różnych grup wiekowych.

     Kolejnym atutem jest znajdująca się nieopodal Wieszczyny stadnina koni, w której istnieje możliwość całodniowego spędzenia czasu na różnego rodzaju zajęciach  pod okiem instruktora jazdy konnej, gdzie można spróbować swoich sił jeżdżąc na koniu czy zapoznać się z pielęgnacją koni itp. Wszystkie te zajęcia zakończone ogniskiem w niesamowitej wieczornej atmosferze przy ciepłych napojach i pieczonych kiełbaskach.

     Nasze budynki wyposażone są w pokoje 1,2 i -wielo osobowe z zapleczem sanitarnym. Do dyspozycji Państwa oddajemy 66 miejsc noclegowych w schronisku w Prudniku oraz 44 miejsca w schronisku w Wieszczynie, które położone jest u podnóża Gór Opawskich przy granicy Polski i Czech w zacisznej leśnej okolicy.  Dysponujemy również polem namiotowym ( schronisko w Wieszczynie) oraz specjalnie wyznaczonym miejscem na ognisko i grilla.

  Schroniska posiadają stały i darmowy dostęp do Internetu ( WiFi), dysponujemy sprzętem sportowym i rekreacyjnym.

                   Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.schroniskoprudnik.pl. lub pod nr tel. 778870200, 778870204.

Istnieje możliwość organizacji zielonej szkoły oraz  innych spotkań z własnym programem.

 

 Serdecznie Zapraszamy.

 

Dyrekcja oraz pracownicy SSM „Dąbrówka” w Prudniku 

plakat zielona.png

BIP Logo

Gmina Prudnik

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń