Polecamy

 

Znajdź nas na Facebooku

Google +

Kanał Youtube

Punkt informacji turystycznej

Nasi partnerzy (szkolne schroniska Młodzieżowe)

Gmina Prudnik

noclegowo.png

Dziś jest: piątek, 19-07-2024

Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
  • EN flaga
  • DE flaga
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
1234Szkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuSchronisko w PrudnikuSchronisko w Prudniku

Serdecznie zapraszamy do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego "Dąbrówka" w Prudniku.  

Srebrne wyróżnienie dla „Dąbrówki” w Prudniku i „Brazowa Róża” dla schroniska w Wieszczynie

Z wielką dumą i satysfakcją mam przyjemność ogłosić, iż Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Dąbrówka” w Prudniku dnia 21 listopada 2015r. otrzymało srebrne wyróżnienie w 55 Ogólnopolskim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych, organizowanym przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Warszawie. List gratulacyjny przesłała Minister Edukacji Narodowej Pani Anna Zalewska - przekazując szczere uznanie za naszą pracę, oraz za stworzenie najlepszych warunków dla dzieci i młodzieży w odkrywaniu naszej pięknej Ojczyzny. Uroczystość rozdania nagród odbyła się w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Legnicy. W uroczystości uczestniczyli: Prezydent Miasta Legnicy, Zastępca Prezydenta, przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych, dyrektorzy i kierownicy schronisk młodzieżowych.

Schroniska, które wzięły udział w konkursie oceniane były pod kątem, jakości świadczonych usług noclegowych, bogactwa swojej oferty m.in.: usług żywieniowych, transportowych, informacyjnych, turystycznych, różnorodności form spędzania czasu wolnego i rekreacji, estetyki zagospodarowania obiektu i terenów zewnętrznych, a przede wszystkim pod kątem ilości przyjętych gości i udzielonych noclegów.

Drugą nagrodą, jaką z wielką radością chcę się podzielić jest „Brązowa Róża Opolskiej Turystyki” w kategorii: „Najlepszy ośrodek świadczący usługi turystyczne oraz promujący produkt tradycyjny na terenie miejsko - wiejskim”, którą otrzymało Szkolne Schronisko Młodzieżowe „U Króla Gór Opawskich” w Wieszczynie. Nagroda ta została przyznana podczas konferencji podsumowującej konkurs agro-eko turystyczny „Zielone Lato 2015”, którego finał odbył się w Polskiej Nowej Wsi.

Oczywiście nie byłoby mowy o sukcesie bez wyjątkowych Pracowników Schronisk, bo to właśnie ONI dbają o najmniejsze szczegóły, wspaniałą domową atmosferę i profesjonalną obsługę naszych gości.

Dziękuję Wam z całego serca!

 

  Barbara Starzyk 

- Dyrektor SSM "Dabrówka" w Prudniku 

z filią " U Króla Gór Opawskich" w Wieszczynie

 

List gratulacyjny.jpeg RAZEM WSZYSTKO srebro.jpeg WSzystko różą brazowa.jpegNagroda -zarzad PTSM.jpegDyplom - srebrne wyróznienie.jpeg12247656_941658872583729_383055452904976120_o.jpeg11249636_941658679250415_496380598830027477_n.jpeg


 

BIP Logo

Gmina Prudnik

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń