Polecamy

 

Znajdź nas na Facebooku

Google +

Kanał Youtube

Punkt informacji turystycznej

Nasi partnerzy (szkolne schroniska Młodzieżowe)

Gmina Prudnik

noclegowo.png

Dziś jest: piątek, 19-07-2024

Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
  • EN flaga
  • DE flaga
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
1234Szkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuSchronisko w PrudnikuSchronisko w Prudniku

Serdecznie zapraszamy do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego "Dąbrówka" w Prudniku.  

Unia Racibórz na obozie

DSC00231.jpeg
W dniach od 12 – 22.08. 2015 schronisko w Prudniku gości młodych zawodników klubu piłkarskiego KS Unia Racibórz. Młodzi adepci w wieku 10-12 lat z raciborskiej szkoły sportowej przyjechali do naszego schroniska w ramach obozu sportowo wypoczynkowego.

Klub Sportowy Unia Racibórz w porozumieniu z Zespołem Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu prowadzi szkółkę sportową dla dzieci i młodzieży w różnych grupach wiekowych. Pod fachowym okiem profesjonalnej kadry szkoleniowej, trenuje blisko 250 młodych piłkarzy z czego większość uczęszcza do ZSOMS w Raciborzu. W zależności od kategorii wiekowej zajęcia odbywają się 3-4 razy w tygodniu w 11 grupach podzielonych w/g kryteriów wiekowych. Zajęcia treningowe we wszystkich grupach szkolnych organizowane są w wymiarze 16 godzin tygodniowo. Z czego 10 godz. realizowanych zajęć lekcyjnych przeznaczonych jest na zajęcia specjalistyczne piłkarskie, 2 godz. lekcyjne na odnowę biologiczną (basen i saunę). Pozostałe zajęcia wychowania fizycznego, to aerobik, gry zespołowe, lekkoatletyka, gimnastyka i sporty indywidualne np. badminton, tenis stołowy itp.

Przez kolejne dni trwania zgrupowania około 45 młodych piłkarzy pod okiem trenerów kształci swoje umiejętności poprzez ćwiczenia taktyczne, sparingi, a także prowadząc aktywną formę wypoczynku uczestniczą w różnego rodzaju wycieczkach organizowanych przez wychowawców turnusu.

 

Życzymy zarówno młodym adeptom klubu jak i ich trenerom oraz opiekunom dużo sukcesów oraz wytrwałości i rozwoju piłkarskiej kariery .

DSC00008.jpegDSC00033.jpegDSC00051.jpegDSC00231.jpeg

BIP Logo

Gmina Prudnik

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń