Polecamy

 

Znajdź nas na Facebooku

Google +

Kanał Youtube

Punkt informacji turystycznej

Nasi partnerzy (szkolne schroniska Młodzieżowe)

Gmina Prudnik

noclegowo.png

Dziś jest: piątek, 19-04-2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
  • EN flaga
  • DE flaga
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
1234Szkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuSzkolne Schronisko Młodzieżowe w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuPark Miejski w PrudnikuSchronisko w PrudnikuSchronisko w Prudniku

Serdecznie zapraszamy do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego "Dąbrówka" w Prudniku.  

PROFILAKTYKA A TY

"PROFILAKTYKA A TY"

W związku z jubileuszem 10-lecia programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty” 1 czerwca nastąpił  ZRYW WOLNYCH SERC. Z tej okazji grupa teatralna pod kierunkiem pani Anny Dudzińskiej ze świetlicy opiekuńczo-wychowawczej działającej przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Dąbrówka” w Prudniku przygotowała przedstawienie pt. „Bajka” H. Sienkiewicza które zostało wystawione na RAJDZIE MALUCHA 30.05.2015 r. W przedstawieniu brało udział sześcioro dzieci świetlicowych i dwóch wolontariuszy.

Henryk Sienkiewicz pisząc ten utwór chciał nam przekazać, że życie bez dobroci i miłości jest nic niewarte. Uzmysławia nam, że dobroć jest niezbędna w życiu, to największy skarb.  Dobroć to źródło, które wiecznie bije i nigdy nie wyschnie. Piękno i bogactwo są niczym gdy nie ma dobra. Bogactwo można stracić, uroda przeminie ale dobro nigdy. Największą wartością jest dobro, to ono daje piękno duszy i dawane innym wraca podwójnie.

Pamiątkowe zdjęcie po przedstawieniu. Od lewej stoją: Joanna Jedlickova, Kinga Kamińska, Natalia Cybulska, Anna Lewandowska, Rafał Tkacz, Weronika Łobos, Amanda Szeląg; w drugim rzędzie od lewej: Anna Dudzińska, Tomek Lewandowski, Policjanci - Katarzyna Żegleń i Tomasz Kukułka oraz Tomasz Sawicki przebrany za policusia.


 

IMG_20150530_122404.jpeg

BIP Logo

Gmina Prudnik

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń